Ainakin se kirjoittaa blogissaan äärivasemmistolaisesta terroristista!
Voiko tästä päätellä, että Holappa on kääntänyt takkinsa?
http://enationalist.com/henrik-holappa/?p=648
Voiko tästä päätellä, että Holappa on kääntänyt takkinsa?
http://enationalist.com/henrik-holappa/?p=648
Vastaukset 6
Vanhimmat
Huomasin holapan pitävän oikean kätensä oikean korvan edustalla juuri sillä tavalla kun äärivasemmistolaiset tervehtivät toisiansa!
paljastusko????
Sillähän on siinä kuvassa kännykkä kädessään, taisi David Duke tai joku muu iso kiho soittaa juuri kun kuvaa otettiin.
Holappa kun tuntee tuota jengiä, toisin kuin Sisun plösöt, joille ei soittele kukaan muu kuin äiti.
Kaveri kerto et Holappa olisi kiinnostunut seksuaalisesti Dukesta.
Homoutta, tuota taudeista salakavalinta, on kuutta eri tyyppiä. Luettelen ne nyt vakavimmasta lievimpään:
-ankara homous
-keskivaikea homous
-tavallinen homous
-biseksualismi eli puolihomous
-kaappi- eli piilohomous
-soolohomous
Holappa ei sairasta mitään näistä. Itseasiassa homous on äärimmäisen harvinainen tauti kansallissosialistien keskuudessa, sillä historia tuntee vain yhden natsihomon, joka oli Ernst Röhm. Onneksi Kolmannen valtakunnan lääketiede kehitti Röhmin tautiin toimivan lääkkeen.
Niinsanottujen maltillisten kansallismielisten eli tuttavallisemmin sanottuna kansallisten plösönaamojen keskuudessa on lievimmän asteen homous eli soolohomous hyvin tavallista. Soolohomoudessahan nuori mies harrastaa seksiä vain itsensä kanssa keskenään, eikä sotke ulkopuolisia tahoja laisinkaan sukupuolielämäänsä.
....
Ahdappa sitä salamia turpaasi....äläkä pohdi asioita joista et mitään ymmärrä.