Kädet harottaa

Kertokaapa konkarit miten saisin pidettyä penkissä kädet täysin suorassa? Kyynärpäät tuppaa leviämään aina sivuille nostovaiheessa. Tuossa siis mallisuoritus. http://www.youtube.com/watch?v=cXcLgmyuPvQ
1226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisikohan kädet liian leveällä?

Pystypunnerrus saataisi auttaa vahvistamalla etuolkapäitä ja ojentajia. Dippi lisäpainoilla voisi auttaa myös.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


penkissä kirjoitti:

Kertokaapa konkarit miten saisin pidettyä penkissä kädet täysin suorassa? Kyynärpäät tuppaa leviämään aina sivuille nostovaiheessa. Tuossa siis mallisuoritus. http://www.youtube.com/watch?v=cXcLgmyuPvQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu