Onko CIA palkannu Supon miehiä provoilemaan tälle palstalle? Päivystävät vuorotellen ja tämän huomaa siitä kun aloitat uuden ketjun niin puolen tunnin päästä on vastattu "hohhoijaa"
Suojelupoliisin pojat CIA:n listoilla?
hä?
6302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Elikkä kopioit jonkun vanhan idioottimaisen hörhöilysi ihmisten riesaksi?
Tuo käyttämäni otsikko kuvaa kyllästymistä/ikävystymistä siihen, että te retardit hörhöilette samaa aivotonta huuhaata päivästä toiseen, viikosta toiseen, kuukaudesta toiseen ja vuodesta toiseen. Ei siihen voi sanoa mitään muuta kuin hohhoijaa.
Kai se nyt on kerrottava totuus kun siruni väliaikaisesti sammui.
Ja olen kyllä ilman siruakin niin vitun tyhmä retard etten usko mitään muuta kuin wikipedian ja lehtien kirjoitukset ja viranomaisten sanomat.
Miksi hörhöilet retard? Ilmeisenä salkkarina ja lapsellisena feikkinä uskot todennäköisesti kaiken huuhaan mitä satut lukemaan netin epämääräisiltä hörhöilysivustoilta. Joten se on hohhoijaa.
Pitää paikkansa...
Ja ennenkaikkea nämä maksetut provoilija pyrkivät myrkyttämään tämän foorumin ilmapiiriä negatiiviseksi.
Ja negatiivinen energia saa meidät kaikki tuntemaan vain pelkoa ja enemmän pelkoa... Se vie ennenkaikkea meidän solar plexus chakrasta energiaa pois ja tämän kaiken imee pimeyden puolen energiat.
Media on myös hyvin vahva energiatasapainon keinuttaja joka saa sen negatiiviseksi.
SUPO:n miehetkin kuitenkin vain tottelevat auktoriteetteja ja tekevät vain työtään. Koska se todellinen näkymätön paha instanssi on illuminatin varjoeliitti ja heidät tässä pitäisi pistää vastuuseen. Mutta muistakaamme että luonnonlaki (karma) kyllä huolehtii siitä, että illuminatin roistot saavat vielä ansionsa mukaan seuraavissa inkarnaatioissaan. Sillä yksikään varjonpuolen sielu ei pääse pakenemaan, joutumatta tilille teoistaan.