Vielä kun jaksan valvoa

tietääkö kukaan minkä kaupungin linja-auto asemalla Emily oli ja Andy ja muut etsiskeli näitä molempia? ei ollut varmastikaan Hotten, näytti olevan isompi paikka....?
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no, siinähän se tulikin

Äänestä

Mistä tiedät ettei se ollut Hotten? Oletko käynyt?
Leeds on se oikeasti olemessa oleva kaupunki johon Emmeläiset menevät aina silloin tällöin. Toki en tiedä jos jakso oli filmattu Leedsin linja-autoasemalla.

Äänestä
  • Leedsiltä se näytti. Olen itse ollut siellä ja siltä se näytti.

    Hotteniahan ei oikeasti ole olemassakaan, siitä vain puhutaan sarjassa muuten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin kysyn kirjoitti:

tietääkö kukaan minkä kaupungin linja-auto asemalla Emily oli ja Andy ja muut etsiskeli näitä molempia? ei ollut varmastikaan Hotten, näytti olevan isompi paikka....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu