Muistaako/tietääkö kukaan monennestako jaksosta jatkuu?? Eli ei varmaan ole montaa jaksoa jäljellä!!
Serrranot loppuu 147:teen
3
1107
Vastaukset
- Jonttu1991
eli jaksosta 125. jakso: Ei ilman poikaani
p.s. Viestisi on spoileri.. Kaikki eivät tiedä, että serranon perhe loppuu 147:n jaksoon.- MOKASINKO..??
Kyllä varmaan Yleltä infotaan kun Serranot suomessa alkaa, että kausi päättyy jne mutta anteeks ny vielä kerran..loppuuhan se jokatapauksessa ja aika lyhyeks jää tän kesän jaksot!
- Jonttu1991
MOKASINKO..?? kirjoitti:
Kyllä varmaan Yleltä infotaan kun Serranot suomessa alkaa, että kausi päättyy jne mutta anteeks ny vielä kerran..loppuuhan se jokatapauksessa ja aika lyhyeks jää tän kesän jaksot!
mutta foorumin etusivulla lukee, että jos viestisi sisältää juonenpaljastuksia tmv. merkitse se otsikkoon esim. "spoiler" jne..
Enpä usko, että tämä nytten kummempaa keskustelua herättää, mutta kaikkien kannalta olisi parasta huomioida toiset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1234621Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv702671Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801695Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91176- 46896
- 66892
- 21873
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122853Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N68828Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799