Nyt jaetaan rahaa Gazaan. Pitääkö sinne suomen
köyhien rahoja levitellä - Gaza on rikkaiden maiden
heiniä.
Kotimaassa on on yhä enemmän tarvitsijoita, leipäjonot vain pitenevät. Samaan aikaan rikkaat kylpevät kullassa ja hopeassa.
köyhien rahoja levitellä - Gaza on rikkaiden maiden
heiniä.
Kotimaassa on on yhä enemmän tarvitsijoita, leipäjonot vain pitenevät. Samaan aikaan rikkaat kylpevät kullassa ja hopeassa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jokainen oikea suomalainenkin. Olemme YK. jäseniä, joten jotkin asiat ovat vain niin että toimimme vastuullisesti, vaikka se ei perussuomalaisten tai sinun tapoihisi kenties kuulukkaan.
Rahan sijaan vietävä suoraan aseita - avustusrahat
kuitenkin päätyvät pyssyihin.
Kunnon pakkastalvi lähiidässä voisi vähän rauhoittaa
jatkuvaa mesomista ja tappelua.
Normaalia Perussuomalaisuutta.. Oma napa on se tärkein, eikä muualla uhkaavat humanitääriset katastrofit ole minkään arvoisia. Me puhdasveriset Suomalaiset olemme sitä ylintä kastia..
Jos katsot olevasi isänmaallinen etkä mikään maanpetturi, niin soita tähän numeroon 0600–55–1917 . Puhelun hinta on vaivaiset 50€ ja saat vielä kaupan päälle elokuvalipun elokuvaan jonka ensi-ilta voi olla joskus tai sitten ei. Haluatko auttaa hädänalaisia suomalaisia(ainakin suomea puhuvia(ainakin välttävästi)) vai katsoa sivusta kun sotaveteraanit kärsivät?