"Testaa sinun älykkyys" jos haluat maksaa hömpästä neljä euroa viikossa.
- älykkäimmin teet kun poistut ko. sivulta mahdollisimman nopeasti.
- lue ensin ehdot millä tilaat jotain matkapuhelimestasi laskutettavaa samalla.
Eihän tuo ole edes kunnon suomea!
"Yleiset ehdot
Tämä palvelu on jatkuva tilaus mistä voit saada useimman uudemman sisällön puhelimeesi. Se antaa sinulle mahdollisuuden lataamaan parhaimmat soittoäänet, taustakuvat, videot, pelit, animaatiot ja tekstipalvelut. Se on helppoa ja hauskaa ja sinä maksat vain 2*2€ viikossa. Jos haluat katkaista palvelun, lähetät vain STOP hupi numeroon 173372 tai ota yhteyttä meidän palvelunumeroomme 0035820346046 koska vain toivotte. Standardin mukainen operaattori tekstiviesti (käyttäjän lähettämä) ja WAP/GPRS/UMTS maksuja ilmestyy. Kunnioitusta monyfonisiin ja polyfonisiin soittoääniin, artistinimet on mainittu syystä että yleisö pystyy korrektisti tunnistamaan kappaleen, eikä millään tavalla päättää että kappale on tuotettu tai esitetty artistilta. Meillä on sisältöä kaikille matkapuhelinmalleille mitkä ovan saatavilla markkinoilla."
Taas huijataan!
kuka se on tällä kertaa?
1
1355
Vastaukset
- joooopajoooo
tässähän nimenomaan testataan se älykkyys!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182267Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612094Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2081469"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301214Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971164Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089