paljonko penkki?

15x 85kg?
7557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

15X85 luulisin

Äänestä
  • ihan yhtä paska tulos kuten muillakin teineillä.

    Äänestä

  • kestävyyspellet kirjoitti:

    ihan yhtä paska tulos kuten muillakin teineillä.

    aika likelle 110kg

    Äänestä

  • tossu kirjoitti:

    aika likelle 110kg

    tulos on 15x85.

    MENKÄÄ PENKKIPELLET VITTUUN SALEILTA JA TREENATKAA KUNNOLLA!

    Äänestä

Pistä pikkasen välillä lisää tankoon ja kokeile. Mitä helevettiä sä sitä täällä kyselet? Kokeile, jurpo.

Äänestä

että aika tarkalleen 12x35kg

Äänestä

mina nostaa penkkia 187kg ole vahvempi kuin te yksikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utuhiiuhuihuihui kirjoitti:

15x 85kg?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu