Ihan hyvä biisi

2151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1. Miksi tälle palstalle?
2. Opettele otsikoimaan
3. Jos linkität, kuvaile linkin sisältöä ja miksi se on relevantti
4. Mieti seuraavalla kerralla oliko sulla oikeasti asiaa

Äänestä
  • 1. Miksi tälle palstalle?
    Täällä on lukijoita.

    2. Opettele otsikoimaan
    En! Koska ne näkyvät googlessa.

    3. Jos linkität, kuvaile linkin sisältöä ja miksi se on relevantti
    Mielellään olisin laittanut sanoituksen mukaan kuten tapanani on mutta ei ole ilmestyneet. Osa sanomasta on minullakin hämärän peitossa.

    4. Mieti seuraavalla kerralla oliko sulla oikeasti asiaa    
    Ei minulla asiaa ole. Jumalaa ei ole ja uskovaiset tyhmiä että sillai.



    Toivottavasti olet nainen. Ei tuollaista ämmämäistä valitusta tule kuin naiselta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


DarkNinjaHiiri kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=v2eonjpA_2w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu