Pörssiyhtiö-Eniron...

Sehän on tämä? Niinkun tämä palsta?

Onnee vaan eniron omistajille!
5173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suuren yleisön silmissä Eniro alkaa vähitellen muodostua synonyymiksi neohumanismille, ellei palstalle saada aktiivista valvojaa joka poistaa plösönaamojen paskaviestit!

Ehkäpä kaikki turkulaiset ip:t tulisi bännätä ihan vaan varmuuden vuoksi? Nykytilanteessa ei voi sanoa muuta kuin että neohumanismi^^^

Äänestä
  • Juho-lordi lopettaisi tänne kirjoittamisen, jookos?

    Ollaan kuin germaaninen lanttu ja tunaristinen kookos?

    Äänestä

  • siitä, että kirjoitti:

    Juho-lordi lopettaisi tänne kirjoittamisen, jookos?

    Ollaan kuin germaaninen lanttu ja tunaristinen kookos?

    Kuten otsikossa totesin, en ole mainitsemasi lordi, en edes pidä Starwarsista enkä ole nähnyt kyseisestä sarjasta kuin ne kaksi ensimmäistä elokuvaa.

    Eli niin yllättävää kuin se onkin, vastustajanne eivät rajoitu ainoastaan Panuun, Jussi K:hon sekä mainittuun lordiin, vaan meitä on muitakin.

    No, siitä huolimatta neohumanismi^^^

    Äänestä

  • ...niin et kirjoittaisi täällä enää sinäkään.

    Äänestä

  • asdf kirjoitti:

    ...niin et kirjoittaisi täällä enää sinäkään.

    ..asdf joka toisaalla riehuu sensorina?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...julkisivu? kirjoitti:

Sehän on tämä? Niinkun tämä palsta?

Onnee vaan eniron omistajille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu