miksi valitatte palstalla?

Teillähän on mahdollisuus avata omia keskusteluaiheita ihan vapaasti.

Epäraamatullisia selityksiä ei vain pysty pitkään puolustamaan ja on siksi lähdettävä muille palstoille?
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jatkaa seliselikirjoihin perustuvaa eksytyksen hapatusta? Vai?

Äänestä

tälläkään palstalla kenenkään mikään pakko edes kommentoida tuolle yhdelle hullulle. Sen voi halutessaan sivuuttaa sujuvasti.

Äänestä

"Teillähän on mahdollisuus avata omia keskusteluaiheita ihan vapaasti."

Kyllä lähtee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raamattupalstalla. kirjoitti:

Teillähän on mahdollisuus avata omia keskusteluaiheita ihan vapaasti.

Epäraamatullisia selityksiä ei vain pysty pitkään puolustamaan ja on siksi lähdettävä muille palstoille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu