Miksi vanha pitäisi antaa

En ymmärrä miksi vanha auto pitäisi antaa vaihdossa, jos sen voi myydä itse? Ei ole vaikeaa.
31014
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

alempana "vaihdokki vai ei" kertoo oman kantani asiaan otsikolla "hoksii tai ei hoksi".

Äänestä

Miksi vanha pitää vaihtaa 1-19v välein?

Ajan aina 20v samalla ja hyvin toimii.

Äänestä

Miksi niitä pitäisi myydä pois, mullakin noita vanhoja raatoja on tossa pihalla kahdeksan rivissä.

Minkähintaisia autojat olet myyny suoraan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihdossa? kirjoitti:

En ymmärrä miksi vanha auto pitäisi antaa vaihdossa, jos sen voi myydä itse? Ei ole vaikeaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu