USA:n asuntorakentaminen

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=408890&Title=Asuntojen rakentaminen virkistyi yll%E4tt%E4en USA:ssa

- talous voi ehkä jo virkistyä elvytyspaketeista mutta eri asia kuinka kestävällä pohjalla se on...
266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

myymättömiä asuntoja.

Varmaan taas joku huijaus menossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nousi 22 % kirjoitti:

http://www.ilkka.fi/Article.jsp?article=408890&Title=Asuntojen rakentaminen virkistyi yll%E4tt%E4en USA:ssa

- talous voi ehkä jo virkistyä elvytyspaketeista mutta eri asia kuinka kestävällä pohjalla se on...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu