Aikamme suurin puhallus on tulossa tiensä päähän. Imastovöyhkät tulevat noloina hiljenemään samoin kuin taistolaiset jotka noloina muistelevat 1970-luvun sanomisiansa.
http://yle.fi/uutiset/alueelliset_uutiset/meri-lappi/2009/03/_auringon_oikut_hammentavat_tutkijoita_620289.html
http://ilmastohuijaus.blogspot.com/
http://yle.fi/uutiset/alueelliset_uutiset/meri-lappi/2009/03/_auringon_oikut_hammentavat_tutkijoita_620289.html
http://ilmastohuijaus.blogspot.com/
Vastaukset 5
Vanhimmat
Saatiimpahan myytyä vaikka minkälaista teknologiaa sen varjolla bisnes on bisnes. Näin sitä kansaa taas sumutettiin kunnolla ja rahat vietiin.
ollut koko ajan,että taas suomi poikaa kustaa simmuun.Kuinka joku "täysissä sielun" voimissa oleva,voi oikeesti olla sitä mieltä.Että SUOMI lähes yksinään vois vaikuttaa ilmaston lämpeemiseen!? Viime aikoina kaikki hinnan korotukset,perusteltiin "ilmasto" syillä! Mutta nyt ne ottaa sen hyvän vanhan syyn esille,kun tarvii nostaa Esim.Sähkön hintaa:Sataa tai ei sada..
Kerkesivät säätää ihmisiä haittaavia veroja
ja maksuja ja kieltoja,ilmastonmuutoksen nimiin.
Tämä osoittautuu vielä maapallomme suurimmaksi
huijaukseksi,siltä osin,että se on ihmisen aiheuttama.Syyllistää nyt ihmiset pelon ja paniikin partaalle.
Mitenkähän se suu sitten pannaan kun alkaa kylmeneen?
Lämmintä ja kylmää on ollut aina vuorotellen.
KARVALAKKEJA.
Alusta asti olen huomannut tässä olevan
jotain mätää koko "uskonnossa"
Onhan tämäkin talvi täällä
vähän etelämmässäkin ollut
ihan kunnollinen.
Huijaus on kaiken lisäksi tahallinen, STASI kehittämä vihreä liike jatkaa alkuperäistä "vihreää tehtäväänsä".
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=1500000000000109&posting=22000000035457207#22000000035457207