Mua vituttaa kun poliisit ei osaa kunnolla käyttää voimaa. Kyllä nyt perkele vähän saa pamputtaa.
Ketkä lähtee mukaan ens vuonna vetämään turpaan niitä kuokkavieraita?
Ketkä lähtee mukaan ens vuonna vetämään turpaan niitä kuokkavieraita?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Tulen mukaan!
Käsittämätöntä, että nämä pitkätukkahasispunkkarihipit saavat näin paljon julkisuutta prime-timeen!!!
Arvatkaapa mitä mainosajan ostaminen tuohon lähetysaikaan maksaisi?!
Pitäisi oikeasti perustaa kansalaistottelevaisuus-projekti.
Se poistaisi tämänkaltaiset minkkitarhaisku/kaikkionmälsää -jengien vapaan terrorisoinnin.
kylläjoo. jokaisten kuokkisten jälkeen te punaniskasotaherraisänmaanystävät olette kovasti lupailleet että JOO ENS VUONNA MENNÄÄN JA PISTETÄÄN NIITÄ TURPAAN! Hah! Tänä vuonna paikalle ilmaantui tämä surkuhupaisa suomen sisu -ryhmittymä. oikeesti. get a grip.
Olis pitänyt ihan vittuillessa tulla sinne niin olis voinut lätkiä pasifistia nessuun niin kauan kunnes älyäis että ei ole pasifisti ja sen jälkeen joukolla hakkaisivat mut.
No ens vuonna voin tulla tappelemaan mielelläni, voisitte etuhampaat vaikka irti potkasta ne on vähän vinot.
Liian lepsuja joo suomalaiset mellakkapoliisit ja muut. Kyynelkaasulla, kumiluodeilla tai miksei vaikkapa haulikolla vaan mielenosoitukset hajalle ja pari Pasia vielä ajamaan ne kuokkavieraat kotiovelleen. Tulisi siitä pitkätukkahipeille pissat housuun.
Tulkaapa yrittämään! Tämä hippi ei käännä toista poskea vaan potki teistä junteista paskat pihalle!
En halua pelotella, mutta viime vuonna vain ohikulkijat puuttuivat asiaan. Nyt oli paikalla jo muutamia äärioikesitolaisia.
Miettikää kun seuraavaksi paikalle tulee 200 uus-natsia Joensuusta.
Voi olla aika hiljaista siinä vaiheessa että hipit tekee enää yhtään mitään, kun Iso kalju mies retuuttaa punkkariletistä ympäri espaa.
Tietääkseni "uus-natsit" ovat noita "vääränrotuisia" vihaavaa porukkaa, joille Saksassakin nauretaan, koska nuo Suomalaiset "uusnatsit" eivät ole aitoja arjalaisia.
Vai tarkoitatko "skinhead" porukkaa, joka vihaa sen lisäksi myös pitkätukkia? (on siinäkin aate,huhhuh).
Tämä viesti todennäköisesti poistetaan, koska suomi24:ssä on rasismi kielletty, vaikken todellakaan ole mikään rasisti, enkä mikään uusnatsi, joilla olisi ajatusmaailmassa hieman kehittämisen varaa.
Älä kuvittele itsestäsi liikoja. Olet tainnut nyt vain imaista hieman liikaa testosteroidia kainalostasi. Tosiasiassa enemmistö jyrää teitin. Se on demokratiaa todellisuudessa.
sinä meille millainen on aito arjalainen??
Voi ku joku vetäis sua niin turpaan et se marihuanan hajuinen sätkä ei menis enää suuhus ja alkaisit tajuta realiteetit!
Itse asiassa jokaikinen suomalainen (mikäli on syntyperiltään suomalainen) on arjalaista sukua et revi reikääs...
Miksi me maksetaan veroja tommoisille neitipoliiseille?
Kunnolla vaan roimasti päin näköä lävistelijöille ja putkaan ne, jotka jäivät vielä kitumaan!
tuottaa pettymys, mutta tuo "arjalainen" suku on satua siinä missä joulupukki ja tontutkin (kai äitisi on jo kertonut totuuden?)
Arjalaisuus keksittiin vartavasten tukemaan natsien tavoitteita.
On sitä pistetty ennenki isoja kaljuja miehiä sairaalaan...
Kaikki hipit kato ei oo mitään pienikokosia.
Että tervetuloa vaan koittamaan, mutta sanompa sen että 200 natsia ei riitä.
Suomes pitäs olla erillinen miliisiryhmä noita taksinjysijöitä ja talonvaltaajia vastaan. Pitäs olla meininki niinku itänaapuris, mutta vain noita anarkia-idiootteja kohtaan. Ei muuta kuin putkaan ja taskut tyhjiksi, ja pamppua pamppua...
jotenkin tuntuu että kaikki jotka kirjoittaa.. noin niin on itse jotain,, saatanan kakaroita.
mitä se pamppu auttaa,, meillä on tahto meillä on tahto PARANTAA MAAILMAA.