Onko teistä kukaan kuullut Bildenberg ryhmästä, johon vuosittain maailman eliitti kokoontuu suljetuin ovin keskustelemaan meidän kaikkien tulevaisuudesta !! Myös suomesta on ollut mukana valtion kermaa. Kuten Antti Blåfield, Seppo Honka Pohja, Ollila yms muut joilla on paljon valtaa.
Tietääkö kukaan Bohemian Grove tapausta. Jossa Elitti maailman johtoa myöten harrastaa satanistisia rituaaleja ja harjoittavat ihmisuhrausta ! Kyllä, 2000-luvulla !
Ymmärrättekö, että tämä ei ole vain huuhaata jos maailman vaikutusvaltaisimmat ihmiset ovat leikissä mukana !
Elämme Raamatullista lopun aikaa. Aikamme on täynnä merkkejä tästä. Mutta te ihmiset, ette usko, vaikka kuolleet nousisivat haudoistaan ! Avatkaa silmänne !
Jos haluatte pilkata siitä vain, mutta kehoitan tutustumaan aiheisiin mistä kirjoitin ! Etsivä löytää ja kysyvä ei tieltä eksy..
Ateistit, typeryys tervana ja valheet höyheninä te koette ikuisen häpeän ellette edes etsi totuutta. Kristityt surevat ateistien kohtaloa, mutta iloitsevat siitä että pahat saavat palkkansa, jos he eivät taivu.
Jumalan siunausta kaikille. Jeesus tulee pian..
Selvät todisteet
10
334
Vastaukset
- bubastis.tmi
juuri aloittivat jeesus sadun. Nauravat teille vieläkin. Nuijat eivät tee mitään, kun odottavat jeesusta. Hohhoijaa...
- kaltaiseni
Kysymys kuuluu, että mitä sinä teet.
- varmaan joo..
Vai että ihan verisiä rituaaleja, joopa joo. Menehän hoitoon!
- NineStar
Kylläpä Krisseleillä on taas paranoia päällä!
Mene todisteinesi viranomaisten luo äläkä täällä itke.
Ei meitä täällä kiinosta nuo raamatulliset rituaalit.
Ai niin ne sun todisteet ovat taas tietysti viellä jumissa sun päässäsi.- selvempää
"satanistisia rituaaleja ja harjoittavat ihmisuhrausta"
Ihan kuin elokuvissa!
"Avatkaa silmänne"
Silmämme ovat ammollaan. Mielikuvitusolentoja vaan ei näy, eikä Jeesustakaan.
"Jos haluatte pilkata siitä vain"
Eikö se, että osaat jo etukäteen odottaa pilkkaa, kerro jotakin?
"iloitsevat siitä että pahat saavat palkkansa, jos he eivät taivu"
Tässä se oleellinen tulikin. Helvettiä niille, jotka eivät usko mielikuvitusolentoihin.
"Jeesus tulee pian."
Sitä odotellessa kannattaa esim. elää. - NineStar
Mielikuvitusolioita palvovat ihmiset elävät mielikuvitusmaailmassa!
- Kuk regus susej
vainoharhaa. H.H. hyökkäsi heti puolustamaan edellistä samanlaista aloitusta, kun vähän naureskelin sille.
"NWO ja salaseurat - Suomi24 Keskustelu
Kuten Antti Blåfield, Seppo Honka Pohja, Ollila yms muut joilla on paljon valtaa. Tietääkö kukaan Bohemian Grove tapausta. Jossa Elitti maailman johtoa ...
keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=1500000000000012&posting... - 34k - Välimuistissa - Samankaltaisia sivuja"
Viesti on poistettu.- asssaa
Saako tulla ulos täältä nettimaailmasta
ja nähdä jotain aitoa? - Kuk regus susej
asssaa kirjoitti:
Saako tulla ulos täältä nettimaailmasta
ja nähdä jotain aitoa?mikäs estäisi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663342Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433147Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1182546- 432528
- 311943
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271840- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851455- 391320
- 821179