how to convert to judaism

http://search.yahoo.com/search?p=how to convert to judaism&ei=UTF-8&fr=hp-pvdt
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja niin hävytöntä, ettei se ole edes julkaisukelpoista! Että kehtaatkin tuollaista törkyä meille toitottaa. Voisin kyllä suomeksikin sen nyt sanoa, mutta en vielä oikein uskalla niiden hävittömien juttujen vuioksi!! Häpeisit raukkimus hiukan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


it is a serious matter an r... kirjoitti:

http://search.yahoo.com/search?p=how to convert to judaism&ei=UTF-8&fr=hp-pvdt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu