Ajatuksesi kiertää pakonomaista kehää, tunteesi vaihtelevat ärtyneisyydestä kaipuuseen ja ihannointiin. Elämääsi sävyttää impulsiivisuus.
Joudut ihmissuhteissasi hankaluuksiin ja järjestät itsellesi eron, ennen kuin se ehtii tapahtuakaan. Mikä mahtaa olla?
Joudut ihmissuhteissasi hankaluuksiin ja järjestät itsellesi eron, ennen kuin se ehtii tapahtuakaan. Mikä mahtaa olla?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kerro heti!
Olen impulsiivinen ihminen siinä olet oikeassa ja voin kai sen verran myöntää, että myös tuo muu pitää osaltani kanssa paikkansa yhdessä tapauksessa.
Mutta en ole kuitenkaan ajatustenlukija edelleenkään.
kun laittaa nupin sekaisin, ei sen vaarallisempaa. Kyseisestä vaivasta selviää, kun räpäyttää pari kertaa silmiä ja katsoo tarkemmin...alkaa taas oma kulta näyttämään ihan siedettävältä.
minkä horoskooppimerkin & mistä lehdestä kyseinen tarina ?
Ihan hatusta vaan.
...ja kirjoitatko edes omasta elämästäsi vai oletko ihan vaan sivustaseuraaja?
Jos minulle osoitit viestisi niin "ei osunut, ei uponnut", mutta noinkin huonosti asiat voisivat pahimmillaan olla. En ole kuitenkaan itse suoraan sanottuna mikään helposti psykiatrian oppikirjasta löytyvä, sen sivuilta repäistävissä ja luettavissa oleva kuvaus, luonnehdinta tai persoonallisuustyyppi. Oikein fiksusti kirjoitit, mutta vähän provoilulta vaikutti viestisi ; D! Mutta mukavaa alkavaa kevättä ja kesää sinulle!
Onko naiselta miehelle vai päinvastoin?
Kuumat aallot uskoisin olevan vastaus.