Ovatko kaikki naiset

Onko niin, että kaikki Suomalaiset naiset ovat nykyään Ruususen kaltaisia?

http://www.youtube.com/watch?v=dyvRcVXztbs&feature=related
4118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jospa tapaisit oikeasti naisia jossain ja päättelisit sitten ihan itse.

Äänestä
  • Vaimoni sitä juuri ihmetteli.

    Äänestä

  • sekopäitä? kirjoitti:

    Vaimoni sitä juuri ihmetteli.

    Niin ja eduskunnassa syyllistettiin syyttömiä miehiä.

    Varmaan joku salaliitto.

    Äänestä

  • Näin ilkeää aikaa ei ole ennen ollut!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekopäitä? kirjoitti:

Onko niin, että kaikki Suomalaiset naiset ovat nykyään Ruususen kaltaisia?

http://www.youtube.com/watch?v=dyvRcVXztbs&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu