Onko lähiaikoina mahdollisuus vihkiä

itseni sian kanssa

kun olen siihen kovin kiintynyt.Mitä toimenpiteitä siihen liittyy.Onko parempi mennä naispapin luokse kun ovat tottuneet mies sikojen kanssa olemaan.Riittääkö tahdon sanaksi röhkiminen.Olisin kiitollinen tiedoista koskien lähiaikojen uusista vihkimis muodoista.

3

618

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kunnialla.

      Jospa ensin kävisit sen yläasteen loppuun ja hankkisit kirjoitustaidon. Naima-asiat liittyvät elämään vasta aikuisena.

    • tiedoksi vaan

      Ainahan eläinseksi on ollut mahdollista, navetan takana, ja suurin osa on sen harrastajista on perinteisesti ollut valtiokirkon jäseniä.

      Kirkko ei ole kuitenkaan tarjonnut jäsenilleen vihkiseremoniaa mutta suurin osa luterilaisista eläinseksin harrastajista ei edes halua naimisiink koiriensa tms kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      87
      3247
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      2967
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      433
      2480
    4. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      80
      2293
    5. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      74
      2209
    6. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      96
      2046
    7. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      36
      1843
    8. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1636
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      20
      1613
    10. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      30
      1460
    Aihe