Nyt kaikki "kovat jätkät" kehumaan itseään: kuka on kovin ja millä perusteilla?
Minä aloitan: olen kovin koska en roinaa ja nostan helvetin suuria painoja.
No niin jatkakaa...
Minä aloitan: olen kovin koska en roinaa ja nostan helvetin suuria painoja.
No niin jatkakaa...
Vastaukset 4
Vanhimmat
Koska en tarvitse lihasta enkä painoja todistaakseni kovuuteni.
oon vaan. En mä tässä mittään.
Minä kävin kouluni n. 9 keskiarvolla.
Yliopistossa lukenut useita eri aineita.
Ymmärrän kvanttifysiikkaa, matematiikkaa, puhun sujuvasti 5 eri kieltä (Saksa, Ranska, Venäjä, Ruotsi, Englanti).
Kuukausiansioni on yli 7000 euroa (netto). Ajan kesät avomallin urheiluautolla ja talvet isolla citymaasturilla, maks 2v vanhoja.
Naisista ei tarvitse edes sanoa mitään. Ne ovat tunnetusti persoja rahalle.
Lihasta enkä voimaa tarvitse osoittaakseni kovuuttani. Mutta BF@11 paino 97kg (pituus 183). Penkki 195, kyykky 265*3.
Onks ovella näin talvisin muuten kylmä?
Olen käynyt peruskoulun... katolla.. mut ne heitti mut alas.. Kokeilin siellä paljon eri aineita...
Kuukausiansioni on 8kk ehdollista..
Naisia (naisen) olen kerran meinanut nähdä mutta sit ne löi mun silmät taas turvoksiin, ja väittivät sitten ensin mun saaneeni naista vaikka olinkin kuulemma tökkinyt kilipukkia..
Lihasta mulla sentään on kun heittivät mun eteen sen samaisen kilipukin kylkipalan.. jota en kylläkään jaksanut edes nostaa..
Joten penkki: asun penkin alla, ja kyykky: kerran jaksoin mennä kyykkyyn, mutta en ole vielä noussut..