Mikkos-äänestyksessä EI rikosta!

Mikkos-äänestys ei aiheuta toimenpiteitä. Taakse -STU!
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200903279313134_uu.shtml
4157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vedetään kylävaaran I Oikeuteen kunnianloukkauksesta!!!!!!!

Äänestä

Katsojamäärät jää kuitenkin naurettavaksi ellei suorastaan noloksi. Niitä kun eivät pysty manipuloimaan.

Johan tuo uutisessakin annettiin ymmärtää että vilpin teko oli mahdollista ja näin varmaan kävikin. Huijasivat lähinnä itseään.

"- Myöskään äänestysmääriin ei ollut asetettu mitään rajoituksia. Jos joku halusi äänestää useamman kerran, niin hän ei syyllistynyt mihinkään rikokseen. "

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siinäs kuulitte! kirjoitti:

Mikkos-äänestys ei aiheuta toimenpiteitä. Taakse -STU!
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200903279313134_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu