Jounille Nastolaan

Lähettää Sulle raikuvat nimipäivä onnittelut, kai kesällä nähdään taas, väännetään rautalangasta !!!
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hei kuka on tämä tumma kaunokainen joka tasan vuosi sitten on etsinyt?

Äänestä
  • Tunnistin lähettämäni viestin. Kyseinen onniteltava on melkein 50 v mies, joten tuskin kolahti sinuun!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tumma kaunokainen menneisyy... kirjoitti:

Lähettää Sulle raikuvat nimipäivä onnittelut, kai kesällä nähdään taas, väännetään rautalangasta !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu