"Improves Performance by 18%!"
väittää Mannisen etiketti
8551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hyvät ihmiset,eikö tämmöset piilomainokset sano aika paljon tästä aineesta ja sen valmistajasta ? tälläsillä foorumeilla pitää yrittää mainostella tällä tyylillä ? jumaliste kun on alhaista touhua... häpeisit anssi manninen !
räknätty. Pakkohan se on uskoa kun ihan etiketissä niin lukee. Ooostamaan ooostamaan, maannninen tarttee raahaaa!!
maku ei ole jenkkituotteiden taso mutta toimii.
Millä tavalla tämä tuote on parempi kuin esim. leaderin tai fastin vastaava ? Mikä mannisen tuotteessa rakentaa/parantaa kehoa paremmin ? Miksi nää isot firmat,joilla on fyffee,ei oo keksinyt samanlaisia tuoitteita tai ottanut mannista sinne tuotekehittäjäksi kun kerran on tälläinen guru ? Älä sit manninen heitä näitä juttuja missa vetoat tutkimuksiin mitä ei ole olemassa. Oletko ajatellut ruveta myymään pölynimureita kotikäyntien välityksellä? Sopisit siihen aivan mainiosti !
aiemmin tuotteitya isoille jenkkfirmoille?
Mitä tuotteita ja mille firmoille ? hah hah haa... vitun hyvä vitsi.... :)
http://manninen-nutraceuticals.blogspot.com/2008/12/myozene-tutkimus.html
Manninen haluttiin tuohon vain siksi, että kirjoitti tuohon aikaan vielä jenkkilehti MD:llä niitä mainosartikkeleita. Eli haluttiin sitä kautta saada näkyvyyttä ja "uskottavuutta" sekä firmalle että tuotteelle.