Hame korvissa,vai huosut nilkoissa?.Ajoittain kuulee puhutttavan rooli malleista.Onko niitä enää,siis naisten ja miesten rooleja(kysymys ei ole seksistä).:----)))))))
Huumorilla sitten DDDD
mustaksimaalattu
7229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mistäpä lapsi muuten mitään oppii.
Roolimallit ovat tärkeitä.Mutta tämä olikin tarkoitus käsitellä huumorilla,ja mielellään karrikoiden.:-------)
niin jos isäukko on trikoissa viihtyvä sukkahousupelle, joka sotkee jotain 1000 euron munamakelia viikottain niin ei kai voi olettaa, että pojasta kasvaa suoraselkänen suomalainen vaan pahimmassa tapauksessa sekin ryhtyy mekkoo käyttään ja voi päätyä vaikka paaviksi, ja sitten muut mekoon pukeutujan suukottelee sitä aina poskille. Kunnon miehen pitää rötköttää sohvalla ja ottaa kaljaa. Pulmusten Al on täydellinen miehen roolimalli.
Empä kadehdi;-((
laittaa sanoja muiden suihin. ;-/
http://www.youtube.com/watch?v=rATd-hFFHpQ&feature=related
Metsästi, ja kalasti. Rakasti luonnossa kulkemista, ja luonnon ihmeitä.,,,,,(rauha hänen sielulleen).Meitä on moneen junaan, jää vielä asemallekkin. :-)..
ohjelma roolien merkityksestä: All ikn the Family.
http://www.youtube.com/watch?v=Z4AskIlhoiA&feature=related