Sex Pistols rikkoi protokollaa!

No voi kauheaa, kun rva. Obama rikkoi protokollaa! SEX PISTOLS rikkoi protokollaa vähän vielä RAJUMMIN 1970-luvun lopussa! HA HA HA!

http://www.youtube.com/watch?v=DQjPGD3svgM
5144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

The plastic age, vuonna 1980.

Äänestä
  • Homo! Vaan hyvästä rockista sinä silti pidät, HOMO!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ProtoKollaa kestää! kirjoitti:

No voi kauheaa, kun rva. Obama rikkoi protokollaa! SEX PISTOLS rikkoi protokollaa vähän vielä RAJUMMIN 1970-luvun lopussa! HA HA HA!

http://www.youtube.com/watch?v=DQjPGD3svgM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu