Pk-seudun halvimmat

No niin, eiköhän otsikko kerro jo olennaisimman. Ranne on 2-3kk paketissa ja senkään jälkeen ei saa rasittaa sitä hirveästi. Auto on sulalumen jäljiltä niin likainen jo, että pesuun pitäisi saada pian ettei kurat kerkeä imeytyä liikaa
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kannattaako tuota enää vahailla jos on niin lahossa kunnossa että kura IMEYTYY rakenteisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pesu+vahaus? kirjoitti:

No niin, eiköhän otsikko kerro jo olennaisimman. Ranne on 2-3kk paketissa ja senkään jälkeen ei saa rasittaa sitä hirveästi. Auto on sulalumen jäljiltä niin likainen jo, että pesuun pitäisi saada pian ettei kurat kerkeä imeytyä liikaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu