Halveksun sivareita ja siinä samalla myös itseäni.
Mulla on jatkuva vitutus päällä. Olen nolla.
Mulla on jatkuva vitutus päällä. Olen nolla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Tiedetään.
No onhan sivariin meno vähän semmosta ja tämmöstä. Totaalit ne vasta kovia jätkiä on.
Totaalit ne vasta pellejä on. Ei niiltä kyllä löydy yhtään sitä munaa vaikka niin väitetään.
Kyllä kunnon suomalainen tosimies käy armeijan turhia mukisematta.
Totaaleilta pitäis poistaa sossunturva kokonaan, eihän ne kuulu "yhteiskuntaan" olenkaan muuten kuin negatiivisessa mielessä!
Meinaan eiväthän he ole edes asevelvollisia.
Sano toi ekalle totaalille joka tulee vastaan niin voit löytää ittes makaamassa sairaalassa teholla.
ja naurettavaa tuo tuommonen tosimies käy intin paska. No sivareista en tiedä mitä ovat miehiään mut annan aiheen olla.
Vapautus on ihan hyväjuttu eikä siinä o mitään vikaa vaikka eläis loppuelämäns sossun tuella.
Vittu se teiltä keiltää pois ole jos joku jossain laiskottelee,eikä se sinänsä kuulu edes teille mennä vinkumaan että vitun sossupummi.
... että vapautettu ihminen on alempiarvoinen kuin muut ihmiset. Ei kykene edes siihen mihin melkein jokainen suomalainen kykenee, eli intin tai sivarin suorittamiseen.
Ja tuskinpa kukaan totaali minua lyö. Nehän on monet juuri sellaisia jotka varmasti kääntävät toisen posken kun vähän läimäyttää.
Jaa no mulla on sokeritauti ja mut määrättiin suoraan d-luokkaan.En mä itseäni pidä minnään soskun elättinä ku en päässyt edes armyyn vaikka halusin.Tosin muutenkin olen työssä käyvä ihminen...
Sokeritauti on hyvä syy vapautukselle. Olet armahdettu.
Tässä asiassahan oli kysymyksessä TOTAALIKIELTÄYTYJÄT, jotka harrastaa esimerkiksi KAPINATERRORISMIA "KUOKKAVIERAANA"!
Kuuluuko näille kommunisti luusereille mikään sossun tuki, kun eivät halua noudattaa yhteiskunnan lakiakaan???
ei kuulu!
No ei tod. tarkoita...Mä en ainakaan välitä mitä muut ajattelee ja haistatan vaa paskat kaikille jotka valittaa jotain.
ja sitte semmonen juttu, että eivät nää totaalit ketä mä tunnen ja kyllä itsekin pieksisin niin paljon kun lähtis jos tarpeeksi ärsytetään...Siinä yksi monista syistä miks mut on vapautettu...mua ei kiinnosta joku armeija...siis osaa ihminen puolustautua ilman mitään tommosiakin...Tottakai asetta oppii käyttään muutenkin jne...Mut nyhveröiden pitää mennä armeijaan että oppivat puolustautumaan. :P Se on mun mielipide. Sivarit on sitte ihan erikseen mut joo annanpa olla,kyllähän sinnekin mahtuu kaikennäköistä porukkaa mutjoo...
Joo en puhu nyt täystotaaleista vaan vapautuksen tahallaan hankkineista...Totaalejahan hekin periaatteessa ovat...Mutta kuka idiootti lähtee jonneen vankilaan istumaan jonkun armeijan takia. :>
Nojoo ovathan ne totaaleha mut FUCK IT!
No niille idiooteille mitään semmosia mut mulle kuuluu.
Nolifetän koton aika paljo ja välil ryypiskellää kavereittenkaa,sunmuuta hienoo. Iha itun lepposaa juu... :P
Tajuatko, että jos tuet otetaan tuollaisilta pois, niin siitä niitä ongelmia vasta tulee?
Etkö tajua, että just tommonen asenne että "kommunisti luuseri pummeilta tuet pois" johtaa just siihen että rikollisuus lisääntyy ja murheita tulee vaan entistä enemmän myös työtätekeville kunnon kansalaisille!
Kun rikollisuutta torjutaan, ei pidä hyökätä näitä rikollisia kohtaan suoraan, vaan miettiä myös että MIKÄ ajaa ne siihen rikollisuuteen?
Just SINUN kaltaisten ihmisten takia tämä "rottasakki" kapinoi, SUN takia se niiden kapinanhalu ylipäätään herää ja monesti myös SINUN kaltaisten ihmisten takia rikollisetkin päättää sittenkin ryöstää sen kaupan.
En puolustele rikollisia, mutta tuolla SUN asenteella rikollisuus vain kasvaa, joten taitaa olla niin että sinä olet tässä rikollisuuden ja kapinoinnin puolella.
minun veromarkoillani kustanneet näiden pummien elämä on minulla oikeus siitä mukista. Mielestäni veroa maksavilla olisi oikeus ottaa näitä pummeja vaikka kotipihaa haravoimaan rahojen eteen.
Joomut tohonkin voidaan sanoa että kuka käski maksaa veroja :D
Äh äh? Olipas älykäs kommentti.
Vittu en o mikää sivari,
vaan vapautuksen saanu! :DD:FSDF:D:FD:FD:FD:D:
joo nii ja sun asentees mukaan näitä laiskureita tulee suomeen entistä enemmän ja laiskuuden takiahan sitten loppujen lopuksi tapellaan,että kenenköhän se vika silloin onkaan???
Ootte vaan niin helkutin naurettavia...ku teille mammanpojille ei saisi tehdä mitään ilman et te alatte itkemään kun ootte niin laiskoja mut itte kuiteski koko ajan kitisette kaikesta...korjaan...lähes kaikesta!
aivopesevät ja vaahtoavat ja ovat rasittavia.
Samaa mieltä,mut eine sivarit o pahimpia aivopesijöitä,vaan ne jotka ovat hankkineet vapautuksen tahallaan ja ovat 12v lapsien roolimalleja ja kehottavat olemaan sossupummina jne... Itse olen saanu vapautuksen mutten kuitenkaan kehota kaikkia elämään näin vaikka en missään olekkaan,enkä jaksa muutamaan vuoteen mennäkkään...En näillä tuilla mitä saan. :P