pelasin lotta viime viikolla ja laitoin siihen NUMEROT, kyllä juuri ne lost numerot ja arvatkaapas mitä, siis voitinko? No totta kait voitin ja oikein seitemaän oikein, nyt on sit lento varattunan bora boran saarelle havajilta 500 km austaraliaan, aika jännää muuten , ihan vaan vinkiksi.
ja ne numerot oli : 4 8 15 16 23 42
http://lostpedia.wikia.com/wiki/Numbers
jumalautasaatana
lostpedia
3
1331
Vastaukset
- en usko
lotossa ei oo nro 42, paitti viikkaris, mut koska sul oli seittemä oikein, nii ei oo totta ;P
- persemulkkuvisti
siitä 42 sesta tulle 2 numeroo siis 4 ja 2 tai 2 ja 4...
mutta kokeile ite ja hämmästy . - en usko
persemulkkuvisti kirjoitti:
siitä 42 sesta tulle 2 numeroo siis 4 ja 2 tai 2 ja 4...
mutta kokeile ite ja hämmästy .WooOOOtt?! En tajunnu sanaakaa mitä selität. Aivan sama. Joka tapauksessa, ei toi sun juttus oo totta vaik kui yrittäisit kusettaa. Jos sulla on rivis jo nelkku, nii miten helvetis voit saada 42 kaks nroo 4 ja kaks kun nelkku on jo sun rivis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045241Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325996SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011203Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17110805Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369681Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491