Huomenta kaikille.

Aamu palaksi pyttipannua.Kyllä se kaurapuuoron voittaa,ainakin maultaan :-)
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaurapuuro voittaa pyttiksen 6-0.

Äänestä

Nyt huikkaisen oluen ja painun pehkuihin. Pitää iltapävällä vilkaista juttuja uudelleen. Tosin täytyy muistaa kaupasta hakea ravintoa, jotta pärjää lauantaihin jolloin taasen kauppiaamme ovat auliita palvelemaan.

Äänestä

ja nyt siivoamaan,hyvää päivänjatkoa

Äänestä

Spydäriä aamupalaksi? Terveelliset elämäntavat kunniaan ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vega65 kirjoitti:

Aamu palaksi pyttipannua.Kyllä se kaurapuuoron voittaa,ainakin maultaan :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu