Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

en nauti enää tavallisesta pillupanemisesta

sen jälkeen, kuin sain ekaa kertaa peppuun, tavallisesta panemisesta meni maku. ei se tosin haittaa, kun peppuun saaminen tuntuu 100 kertaa paremmalta. :)
26908
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin se vaan on monen muunkin kohdalla mutta sitä olet niitä harvoja jotka sen tunnustat.

Äänestä

No etköhän ole kuitenkin poikapoloinen joka näin yrittää itseään julki tuoda... Tai poikapoloinen joka toivoo että jotkut tytöt alkaisivat näin ajatella... Sinne vain jonnekin saarelle yhdessä peppukesteille, heh

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tyttö1325 kirjoitti:

sen jälkeen, kuin sain ekaa kertaa peppuun, tavallisesta panemisesta meni maku. ei se tosin haittaa, kun peppuun saaminen tuntuu 100 kertaa paremmalta. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu