mutta hakaristitunnuksista joutuu suurin piirtein linnaan? Ainakin Saksassa. Kun ottaa huomioon, että Stalin oli huomattavasti pahempi murhamies kuin Hitler, on tämä suhteellisen absurdia.
Miksi punatähtipinssejä saa
myydä,
7198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Pitää vain voittaa sota ja murhata säälimättä jokainen joka vain tuntuu arveluttavalta. Hitler oli rasistinen massamurhaaja, mutta siltikin vain harrastelija kun todellisiin ammattilaisiin verrataan. Hetkonen. Taisin puhua virheellisesti. Koska on syntynyt sana "rasismi"? Mikäli nimittäin sana rasismi on syntynyt vasta Hitlerin ajan jälkeen, niin Hitlerihän EI voinut mitenkään olla rasisti.
Koska kommunismi on teoriassa kaikkein humaanein ideologia mitä on, fasismi/natsismi/kokoomuslaisuus ovat kaikki ihmisiä erottelevia viha-aatteita.
Hitler lienee tappanut useitakin, eläessään. Molemmat tyypit saivat kyllä lahtarit töihin. Olisipa Ari tai Timo päässeet, jomman kumman töihin.
on tapettu tuhansien vuosien aikana siellä ei ole koskaan ollu rauha eikö ne ole massamurhaajia??
syyllinen. Et näköjään osannut vastata kysymykseen aasi.
eri oikeus asteissa,niin kuin natsismi on länsimaissa.
voittanut murhaaja-/roskajoukko sanelee pelisäännöt.