Osta uusi nyt tai...

sitten viiden vuoden kuluttua.

Ps. Pikku vinkkinä vain
2967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

uusi auto saadaan huomenna ja vuoden päästä taas saadaan uusi

Äänestä

Täytyypä heti huomenna mennä autokauppaan. Olipa hyvä, että näin tärkeän ja hyvin perustellun tiedotuksesi. Kiitos siitä ! Sinä olet todellinen älyn jättiläinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka kirjoitti:

sitten viiden vuoden kuluttua.

Ps. Pikku vinkkinä vain

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu