valkoinen auto vuodesta toiseen punakirjaimisissa kilvissä Helsingin Päijänteentien eteläpuolella, lähellä Teollisusskatua. Sitä on pitkään säilytetty muualla ja aina silloin tällöin se palaa näkyviin.
Kuinka monta kertaa on mahdollista saada jatkoaikaa maahantuontikatsastukselle tms. Rekisterikilpi alkaa kirjaimilla CO ja siinä on 4 numeroa.
Aina vain seisoo
eeeeeeeeeeeeeeeeeqq
4532
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ilmianna nyt jo äkkiä. SDP:n jäsenkirja on takuuvarmasti tulossa jos ei ole jo taskussa. Kateus vie autotkin tien varresta... Mitä vitt*ua se sulle kuuluu minkälaiset kilvet naapurin autossa on?
se on siirretty siihen niillä tarrakilvillä,vakuutusta ollut vaikka 3 päivää. tuossa ei mitään kummallista ole,,se on jopa järkevää,omistaja säästää kun auton verotusarvo laskee ja näin ollen myös verot jossei autoa tarvitse.
miten helvetissä voidaan pelleillä tuolla tavoin? Auto on jossakin jemmassa ja aina vain silloin tällöin ilmestyy esiin. En ole varma vaihtuvatko myös kilvet.
niin mitä se asia sinulle kuuluu eikä se ole viranomaisten asia selvittää jos siinä on jotakin epäselvää, siitähän ne palkan saa et sinä.