Millä ihmeellä muka pääsen Viasatin mainostamalle tv1000play-leffakirjastoon? Vaikka kuinka menen kohtaan "kirjaudu" ja syötän sinne asiakasnumeroni sekä sähköpostiosoitteeni(jonka olen tilauksessa maininnut viasatille), niin aina vaan tulee viesti,että kirjatuminen ei onnistunut.Tekniset ehdot täyttyy. Asiakkuuskaan ei ole uusi.
Millä ihmeellä pääsee Viasatin leffakirjastoon?!!!
4
1118
Vastaukset
- mikkikissa
Internet exploder?
- mikkikissa
Täytyy rekisteröityä ja sit kirjautua,näin se menee
- nenästä vedetty
Tiedoksi kaikille, että kategoriaan TV1000Play on uitettu mukaan maksullisia leffoja. Maksulliset leffat pitäisi olla on demand palvelun leffoissa. Taas jälleen kerran Viasatin mainokset ovat katteettomia. Asiakasta vedetään oikein kunnolla nenästä. Täytyy siirtyä takaisin Canalin asiakkaaksi. Siellä on sisältöä ja laadukkaita HD-kanavia tajolla.
- mikkikissa
mummoassa: tv4 ruotsi hd,tv5 ruotsi hd, tv norge hd,tv2 film hd plus ne 11canaldigitalin normaali hd tarjontaan kuuluvaa kanavaa... Nyt ostin tuon uuden tv:n samsung led niin on silmille elämyksiä. P.S. Sd kanavat näyttääkin aika suttuisilta ja plustv kautta vieläkin hirveämmiltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838