muhinoida asuntoautossa kun kevät kiima alkaa.Onko muut äijät samoilla linjoilla???
On kivaa
salarakkaan kanssa
13956
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
mä en uskalla, pelkää kärähtämistä.
varoittaisin sinua siitä kärähtämisestä.Kävi nimittäain niin että oltiin sänkipellollä eukon kanssa ,toukohousun pekule tuikkäs pellon tuleen .Eihän me huomattu sitä siinä temmeltäessä,vast kun iltahämärissä.Oli akan persustat aivan karrellepalaneet jaminulla sääret ja tuluskukkarot kuin kuivunu luumu yhtä mustatkin.Tässä vain esimerkki kun käyttää salarakasta.
Katso nyt vaan, ettet rakastu ittees, senkin munanimeskelijä!
huh
paremmin, no jääköön sanomatta,,,,, , ,
1950 luvulta kun olivat vielä nuoria ja villejä ja vapaita.Kyllä se hyvä on muistella kun vonkailtiin aitan ikkunan takana että ,an ny an ny
lääketiede kehittänyt oivan avun, tuon niagaran, tanko on tanassa alvariinsa, ei käy niin kuin nöösipoikana, kun pelotti tuo pimsloora niin, ettei eteen ottanut. Toista on nyt, vanhana ja kokeneena, tietää mitä kampa maksaa ja samaa todistelevat nuo läpeensä tyytyväisetkin.
tarvinnut tanko on tanassa alvariinsa että ei parane akkaakaan päästää petistä kun vasta ilta päivällä,ikääkään ei ole kuin 87 vuotta.KYllä tässä vielä kaikki hyvin on.
Mervi ois nyt vapaa,mut siitä ei taida saaha kovin salaista rakasta?
maistella silakoita......
keskusteluaihe! Siitä puhe, mistä puute! Liittyykös aihe jotenkin vaunun merkkiin tai malliin? Vai maisemien ihailuun reissun aikana?
liittyy aihe
on oleellinen osa niin karavaanimatkailua kuin muutakin normaalielämää, kun se elämä nyt ei vaan ole pelkästään vaunumerkkejä tai mutterikyselyjä. Terve kansa harrastaa myös reipasta seksiä tanko tanassa ja peitset sojossa, ja kaikki ovat läpeensä tyytyväisiä.