Rajat kiinni pian!!!

Jokohan nyt laitettais konekivääripesäkkeet rajalle ja kaikki sisäänpyrkivät ammutaan?Henkiriepuni on vaarassa!Tehkää jotain!Saatana!
4195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mitään hätää sillä Vanhasen polppoo on tietoinen sikainfulenssan leviämisestä ja suurtyöttömyyden syntymisestä ja räjähtämisestä silmille.kansalle riittää kun hallitus on tietoinen ja rauhoittelee tyhmää kansaa sillä aikaa kun pääministeri lentelee ympäri kiinaa.Kaikenlisäksi jotain tähän täytyy tulla avuksi kun työttömiä on koko länsieurooppa täynnä.Hoitaisko tuo sikotauti ees osan niistä rauhallisimmille metsästysmaille.Hallitus ei laita matkustusrajoituksia koska kysymyksessä on turvalliset läntiset kotimarkkinat.Jos olisi kysymyksessä vaikka itäinen naapurimme olisi hallitus jo ruvennut toimenpiteisiin ja olisi hyvin hyvin huolestunut tilanteesta,mutta nyt se onkin vain tietoinen siitä mitä lännessä tapahtuu.Seuraamme nyt tilannetta yhdysvalloissa ja kuinka siellä reagoidaan tai ruvetaanko peräti röhkimään.kansalaisia kehoitetaan kuitenkin ottamaan paperinen hengityssuojain ja tupla kortongit jos tulee reissu vaikka Kuubaan tai muualle Amerikan puolelle.

Äänestä
  • Ja jos tautiin kuolisi ihmisiä, Vanhanen esittäisi surunvalittelut "omaisten uhreille". Syökää kanaa!

    Äänestä

väkeä ko.alueilta muutamia tuhansia,jotta aivan varmasti tauti saadaan istutettua suomeenkin. tuskin mitään muuta vaihtoehtoa heiltä voi odottaa. rajat tietysti auki ja kutsukortit tulijoille jo rajalla,ei missään nimessä kiinni,muuten tulee kiintiöpula mamuissa ja ongelmissa.

Äänestä

siinäpä sitten korkeintaa naiset ympärileikataan, näin naisetkin eivät käy vieraissa kun nautinto heille on vain tuskaas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sikafinfluenssa kirjoitti:

Jokohan nyt laitettais konekivääripesäkkeet rajalle ja kaikki sisäänpyrkivät ammutaan?Henkiriepuni on vaarassa!Tehkää jotain!Saatana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu