Jani, Hanna ja Cristian todella hienosti vedetyt kappaleet.
kolme loistavaa esiintyjää
The man
71023
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja heidän pitäs myös mennä jatkoon.
...piipittäjä-Antti pääsee jatkoon, kun pikkutytöt äänestävät kuset housussa tätä töyhtöhyyppää. Ja sillä ei sitten ole mitään tekemistä lahjakkuuden kanssa.
Antti POIKA sopisi Marcon B:n kanssa johonkin tanssi ohjelmaan heiluttamaan bebaa...
Taitaa tulla uusi pikkutyttö & homo idols
Antista vois vielä tullakin jonkun sortin pikkutyttöidoli, mutta ei se tätä skabaa saisi voittaa, koska ei osaa laulaa vaikka söpö naama onkin.
Antista ei mielestäni ole laulajaksi, mutta se sopisi vetämään jotain lasten ohjelmaa (niinkuin Kana) tai jotain muuta nuorten katsomaa.
Todellakin samaa mieltä asiasta. Eli Antin olisi pitänyt pudota jatkosta, kun se ei osaa laulaa. Christianin olisi pitänyt päästä jatkoon Hannan ja Janin lisäksi, koska Christian laulaa paremmin kuin Antti. Ens viikolla Antin on pakko pudota kisasta pois tai mä en enää katso koko ohjelmaa enää.
sä et sit varmaan katso tätä ohjelmaa sil antti voittaa koko skaban!!!