Mix

Mulla särkee välillä mahaa niin helvekosti, välillä ylempää ja välillä alempaa, menkat jäi viime kuus pois, mut en oikei raskaanakaan voi olla? mitä tekisin?
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mullaki on aivan sama juttu! mullakaa ei oo menkkoi ja mahaa on särkeny niin paljon etten oo saanu nukuttua ku kipulääkketkään auta :( koita vaikka röyhtäillä ja koita olla vaikka hotkimatta jos se on vaikka ilmaa mitä on tullu syödessä. enempää en osaa auttaa :( ku keksis ite mitä tekisin tälle ihan samalle vaivalle..

Äänestä

Käyny lääkäris? mä en mut varmaa tarvis mennä jos ne löytäs vaik jotai

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Mulla särkee välillä mahaa niin helvekosti, välillä ylempää ja välillä alempaa, menkat jäi viime kuus pois, mut en oikei raskaanakaan voi olla? mitä tekisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu