oikea ihminen voitti

eikö pitänykkin hanskin voittaa??!! jani oli liian ``vanha´´´. hannalla oli ihanan omaperänen ääni :) onnee hanski
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se koko paska oli järjestetty ja alunperinki Hannan piti voittaa se... ja silloinku Antti tippu niin Hanna sai oikeest vähite ääniä. Antti sai aina eniten ääniä siinä. Ja hanna suoraansanottuna raiskas HIM:n - join me, ihan täydellisesti... Että ei miusta oikee henkilö kyl voittanu... jos se ei ois ollu järjestetty Antti ois voittanu sen iha kevyeen, koska se sai enite niit äänii.

Äänestä
  • Hei älä puhu tollasii tai mtv3 laittaa miehet sun perään. Mtv3 meinaa kato rahastaa ensvuonnakin tolla paskaohjelmallaan...

    Äänestä

Hanna oli ehdottomasti koko kisan ajan paras! se näkyy hannasta että hänellä on karsimaa ja kykyä esiintyä niin että yleisökin lähtee mukaan! Jani puolestaan osaa kyllä laulaa mutta tuo esiintymisen jäykkyys ehkä vähän rajoittaa sitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonna kirjoitti:

eikö pitänykkin hanskin voittaa??!! jani oli liian ``vanha´´´. hannalla oli ihanan omaperänen ääni :) onnee hanski

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu