auto osamaksulla?

Onko jossain liikettä, josta työtönkin saisi käytetyn auton osamaksulla (luokkaa 2000€) jos luottotiedot on kunnossa?
Kaiken muun kyllä saa osamaksulla ilman vakityötäkin. Esim. kodinkoneet, tietokoneet, vaatteet jne.
1397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

www.autovakuus.com antaa lainaa autoa vastaan. Kannattaa ostaa auto yksityiseltä, joka neuvottelee auton "kaniin" , ostaja maksaa lainan pois sovitussa ajassa, myyjähän saa rahat , tai osan kauppahinnasta autovakuudelta. Pitää olla 90-luvun auto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hessu kirjoitti:

Onko jossain liikettä, josta työtönkin saisi käytetyn auton osamaksulla (luokkaa 2000€) jos luottotiedot on kunnossa?
Kaiken muun kyllä saa osamaksulla ilman vakityötäkin. Esim. kodinkoneet, tietokoneet, vaatteet jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu