Mahtavaa, hurmosta!

Tiesittekö,
Saksasta saa kuulemma halvalla yli 10-vuotiaita käytettyjä autoja, joilla ei oo ajettu kuin muutama kymmenentuhatta ja joita täällä Suomessa hurraten ylistetään kilpaa !?!
31046
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiesittekö,
Suomesta saa kuulemma kallilla yli 20-vuotiaita käytettyjä autoja, joilla ei oo ajettu kuin muutama satatuhatta ja joita täällä Suomessa haukkuen moititaan kilpaa !?!

Äänestä

Kyllä on taas autokauppiailla joutilasta aikaa kirjoitella yksityishenkilöksi naamioituneena tänne autojen maahantuontia käsittelevälle palstalle...

Äänestä
  • ..johon kalikka kalahtaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Upeaa! kirjoitti:

Tiesittekö,
Saksasta saa kuulemma halvalla yli 10-vuotiaita käytettyjä autoja, joilla ei oo ajettu kuin muutama kymmenentuhatta ja joita täällä Suomessa hurraten ylistetään kilpaa !?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu