Olisi 2 tuotetta: Vitalife StackBooster I ja Vitalife thermogenic booster, joista haluaisin tietää onko niistä mitään hyötyä? rasvan polttajana.
Samalla haluaisin tietää että, onko näillä piristävää vaikutusta paljonkin, esim. ennen treeniä?
Kertokaa kokemuksianne näistä, kiitos.
Samalla haluaisin tietää että, onko näillä piristävää vaikutusta paljonkin, esim. ennen treeniä?
Kertokaa kokemuksianne näistä, kiitos.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Stackbooster toimii paremmin kuin thermogenic booster, vaikka siinä on vähemmän vaikuttavaa ainetta. Piristää mukavasti, mutta älä ota illalla tai menee unet. Ja www.astmi.net nimisestä paikasta saa halvemmalla kuin Boosmanilta. Katso kohta "rasvanpolttajat".
pari kuppia kahvia ja appelsiini niin saat saman vaikutuksen... ei ole mitään ihmelääkettä anabolisia lukuunottamatta. Tribulus ja kreatiini on tutkitusti toimivia, muista ei ole näyttöä. Mutta ostakaa ostakaa. Onko niin vaikea tajuta että lihakset kasvaa kovalla lyhyellä treenillä ja syömällä oikein ja paljon, ja lepäämällä ???? Tämä "formula" on toiminut kaikilla.
Suuri osa lisäainehässäköistä ja ihmeaineista on pelkkää hiilihydraattijauhoa, seassa voi olla kofeiinia ja c-vitamiinia näissä "boostereissa".
Tieteellisissä tutkimuksissa suurimmaksi vaikuttavaksi aineeksi on yllättäen löytynyt piristävissä aineissa vanha tuttu; kofeiini. Tätähän ei tietenkään lisäaineiden myyjät halua kertoa. Mitään takuuta siitä, että saat mitä etiketissä luvataan, ei ole. Ainoastaan apteekeilla on jonkinlainen velvollisuus myydä sitä mitä etiketissä lukee, eikä siitäkään kannata olla varma.
Jos haluat nopeita tuloksia, käytät hormoneita (Decadurabolin, Sustanon varmasti hyvin toimivia), testosteroni ja anabolinen hormoni yhdessä tuovat kovasti lihasta lisää. Ongelmat ovat tunnettuja, pienin niistä ei kai ole se, että joudut jatkamaan aika lujaa treeniä kuurin jälkeen, että tulokset eivät tipahda alaspäin loppuvuoden aikana.
Lainaa kirjastosta tätä asiaa käsittelevä kirja, etsi hakusanalla hormonivalmisteet tai hormoni, tai ehkäpä decadurabolin. Kyseisessä mustakantisessa kirjasessa on käsitelty hormonien oikeanlainen käyttö ja oikeat annostukset voimaharjoitteluun. Lisäksi kirjassa on kokemuksia hormonien käyttäjiltä, eli mitä ongelmia voit odottaa tulevan jos käytät.
Voin sanoa jo etukäteen, ettei kukaan välty hormonien sivuvaikutuksilta, kaikille tulee niitä ennen pitkää. Rintojen kasvu ja akne lienee yleisimpiä. Aggressiot ja "jatkuva" seisokki ovat myös melko yleisiä. Ihon venyminen lihasten nopean kasvun vuoksi aiheuttaa esimerkiksi kainaloiden taipeisiin ja nivusiin raskausarven kaltaisia arpia, jopa muuallekin kehoon kun käyttää suuria annoksia jatkuvasti. Maksan toimintaan aineilla on omat inhottavat vaikutukset, alkoholipuoli pitää olla nolla kuurin aikana. Jokaisella aineella on omat ongelmansa, niinpä kannattaa tutustua aiheeseen ennen käyttöä.
Tämä siis viestiketjun aloittajalle... Arnoldi varmasti jo tietääkin näistä asioista kuten minäkin ;)
hyvinkin ja juuri sen takia en ole aineisiin koskenut. Tosin esim. juuri deca-durabolin (retabolil, retabolin, Dragon, Hellas jne.) on täysin turvallinen valinta jos ottaa 250 mg viikottain 8 viikon ajan. Pallitkin toimii normaalisti kuurin aikana ja sen jälkeen- silti en ottanut mutta seurasin kavereita vierestä. Jotkut siirtyi Sustaan ja dianaboliin ja sitten syntyikin ongelmia kuten aina kun käytetään testo-johdannaisia. Mutta valitsin linjani aikoja sitten ja hyvin on mennyt naturaalinakin: HIT tyyppistä treeniä, paljon proteiinia, lepoa jne. massaa tullut hyvin, ihraa myös mutta sen poltan vuosittain pois. Aina paljastuu isompi ja tiukempi äijä ihran alta. Se nyt on vaan pakko syödä sikana jos massaa haluaa mutta kun nämä saatanat ei sitä tajua, kuten ei sitäkään että ihran saa pois ilman että lihakset sanottavasti pienenee.
Kyllä tiedän hormoneista jo jonkin verran ja en halua alkaa leikkimään terveydelläni kyseisillä aineilla (roinaamaan).
Natuna nostan rautaa vähemmän, mutta eipä ole niin suurta riskiä saada sydäriä tai aivohalvausta.
kulli seisoo ku niitä syö nii vitusti ja järki kans...ei muuta vaikutusta.
Tiedoksi sinulle. Nuo Vitalifen tuotteet ovat rasvanpolttajia, ns. eca-stackeja yrttimuodossa, eli efedriini-kofeiini-yhdistelmiä.
Heikolla pohjalla on sinunkin tietosi, jos luulet niitä joksikin tribulukseksi tai roinaksi.
hohhoijaa...
siellä sedät kertoilee satuja, eikä tiedä mistään mitään...
aina täällä on joku uusi pelle kyselemässä mikä tekee minusta isomman, tuo vai tämä vai se uusi super-hyper kama- ja suosittelijoita riittää... ostakaa pojut ostakaa... ei ihme että vingutte lisää massaa / rasvattomuutta vielä ensi vuonnakin. Edelleen: mennään vertaamaan kenellä meistä on eniten rasvatonta lihaa ! Kertokaa paikka ja aika- I'll be there
Pitääkö se rautalangasta vääntää: kysymyksessä mainitut tuotteet eivät lisää lihasmassaa, vaam ovat todella yksinkertaisia rasvanpolttajia. Rasvanpolttaja=aine/tuote joka kiihdyttää kehon aineenvaihduntaa.
Luulisi sitä nyt kokeneen kehonrakentajan tuollaiset asiat tietävän.
sehän sinä olet ja kaikki tee muutkin saatanan pellet, teistä kenestäkään ei KOSKAAN tule yhtään mitään joten jospa painuisitte vittuun saleilta viemästä tilaa ja ärsyttämästä meitä tosissaan treenaavia.
Tuskin me samalla salilla käydään. Ei siellä ole ketään noin tyhmää tyyppiä
että sinoot viksu miäs
ei just noist oo mut on seksikokemuksii vaik muille jakaa