yasminista

onko yasmin muilta aiheuttanut menkkojen poisjääntiä? siis sinänsä ihan hyvä juttu, mutta kuitenkin se pysäyttää aina..=/
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä oli menkat poissa 3kk käyttäessäni yasminia. Söin yhden liuskan ja sitten oli yhdet normaalit menkat ja sen jälkeen tauko. Nyt tilanne on tasaantunut. Kaikki on ollut ihan ok jo useamman kuukauden ajan. Säikäyttihän se toki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimir kirjoitti:

onko yasmin muilta aiheuttanut menkkojen poisjääntiä? siis sinänsä ihan hyvä juttu, mutta kuitenkin se pysäyttää aina..=/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu