millainen meno mahtaa olla Tallinkin Romantikalla sunnuntaisin? Jees... tyttöporukalla reissuun ensi sunnuntaina!
Tietääkö kukaan
Romantikko
41497
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tiukka etukeno!
En tiedä,mutta itse olen käynyt sekä pe että su lähdöillä,ja hyvin on vanhaa porukkaa..nuoriso menee lautalaa yli ja yöpyy Tallinassa..mutta toivotaan parempaa matkaa kuin meillä.
Me oltiin Romantika-risteilyllä joka lähti sunnuntaina helsingistä.. Meno oli suorastaan, miten sen ny sanois..tylsää.. Vanhuksia oli kauheesti ja oli ehkä 10kpl alle 30vuotiaita.... Kerro sit mullekin jos siellä on enempi nuorempaa porukkaa.. Mä tein boikotin siihen asti..
Varmasti meno on ankaraa, meitä on Kustaankartanosta lähdössä monta vielä viriiliä ukkoa Tallinnaan hakemaan Viagraa ensi sunnuntain vuorolla että pidelkää sitten varanne "Romantikot" sun muut neitokaiset ja miksei myös ikääntyynnemät rouvat kun tämä ukkojoukko on Viagransa hakennut ja nopeimmat jo ne nielaissutkin.