Ovatko feministit pelkästään

Vai onko ne jotain muutakin sen lisäksi ?? Väkivaltaisia, laiskoja, epärehellisiä, juonittelevia, yksinäisiä, onnettomia, vastenmielisiä, mahdollisesti sairaita (esim. psykopaatteja), kehittymättömiä..
10326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

!!!!!!

Äänestä

toki myös psykopaatti. Mutta ennen kaikkea olet reppana, mammanpoika, yökastelija, pelkuri.

Äänestä
  • vastaus !

    Äänestä

  • sellaista se elämä on, kaikki meni pieleen, pikku kusipäällä..

    Äänestä

joudut kirjoittelemaan kun isommat pojat kiusaa, voi voi sentään. Lirauta itkut täällä ja pese naamasi, sitten takaisin pihalle tappelemaan. Kyllä sä niille pärjäät :)

Äänestä
  • että semmoisia. Ps. Feministit ovat rikollisia.

    Äänestä

  • pojanpojat kirjoitti:

    että semmoisia. Ps. Feministit ovat rikollisia.

    pahasti mielisairas.

    Äänestä

  • olet... kirjoitti:

    pahasti mielisairas.

    niin tiedät kuka on hullu. minä voin toki paljastaa tulevaisuuden verhoasi; olet paska-aivo pikkuinen piloille passattu penikka jolla on nyt ongelmia ja tulee aina olemaan ongelmia. vaan mitäpä se meitä onnellisia haittaa.. hekohekohonkhonk hekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonkhekohekohonkhonk. joo!:))

    Äänestä

On niin pienet aivot, ettei enää huonompaan pysty.

Äänestä
  • viihdyttää meneviä miehiä.. joo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmiä? kirjoitti:

Vai onko ne jotain muutakin sen lisäksi ?? Väkivaltaisia, laiskoja, epärehellisiä, juonittelevia, yksinäisiä, onnettomia, vastenmielisiä, mahdollisesti sairaita (esim. psykopaatteja), kehittymättömiä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu