Blondi Raisiosta! :)

Kukas seksikäs blondi siinä Tornikadulla eilen palloili? :) Sulla oli siniset farkut ja todella vaaleat hiukset. Saatoit kaveris autoon ja ehdittiin silmäillä toisiamme siinä pikaisesti pari kertaa :)
4445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

MUTTA ÄLÄ KUVITTELE ITTESTÄS LIIKOJA!Tapanani on katsella ohikulkevia ihmisiä.

Äänestä
  • Niin, mullakin on ihan samanlainen tapa, eikö olekin outoa?

    Äänestä

oli kulli pystyssä. Haluatko munaa?

Äänestä
  • ..arvon munamies. Mutta kysymyshän kuuluu pikemminkin että haluatko sinä itsellesi ihan oikeat Munat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heppppu kirjoitti:

Kukas seksikäs blondi siinä Tornikadulla eilen palloili? :) Sulla oli siniset farkut ja todella vaaleat hiukset. Saatoit kaveris autoon ja ehdittiin silmäillä toisiamme siinä pikaisesti pari kertaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu