Eikö ole mitään keinoa

tuo uskovien ilonpilaaja lopullisesti pois raamattukeskustelusta?
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuosta voi laskea keskiarvon kun tietää mikä on kirjoittajan ikä ja montako aloitusta/vastausta per päivä, niin saadaan likiarvo montako viestiä on vielä tulossa.Toisaalta eihän noita viestejä nytkään tarvi klikkailla auki. http://www.stat.fi/tup/tietoaika/tilaajat/ta_06_02_nieminen.html

Äänestä

ja mitä sitten pahtui? Ja kuka pilasi juutalaisten ilot, ja mitä sitten tapahtui?

Äänestä
  • Kun yksi linkki puuttuu ketjun renkaasta, kaikki kärsii.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saada kirjoitti:

tuo uskovien ilonpilaaja lopullisesti pois raamattukeskustelusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu