Faktat Häkämiehen puolella Heinäluomaa vastaan

196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on tässä toisarvoista. Tärkeää on saada kauppa purettua ja syyllinen tuomiolle. Tässä maassahan voi tehdä näköjään, mitä hyvänänsä. Suurin osa valtion yhtiöistä on jo yksityistetty pilkkahinalla. Nyt näköjään aletaan lahjoittelemaan valtion kiinteistöjä ulkomaalaisille yrityksille. Yksityistämispolitiikka on mennyt pitkälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mediakin samaa mieltä kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1687082

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu