Suomen Vapautusrintama tulipalon

EU:n päämaja tulessa. Iskikö Suomen EU-vastainen rintama ? Eläköön EU-vapaa, itsenäinen, Suomi !
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

EU ei ole onnistunut laittamaan kuriin Italian viranomaisia jotka poimivat eurooppaan pyrkijät jo merellä ja vievät heidät Libyaan?

Äänestä

Taitaa tämän rintaman levys olla ehkä 2-3 metriä ja nyt jo vähemmän kun yksi on posessa.

Taitaa koko touhu olla muutaman uhoojan unelmaan, jossa on mukana yksi joka osaa sopivasti kiihottaa kahta muuta tekemään jotain typerää copy/paste ideologian mukaisesti.

Toki teräaseilla heiluminen on aina vaarallista ja edesvastuutonta, mutta muuten touhu on promille tuhannesosan sekoilua josta ei kannattaisi nostaa liian suuria otsikoita tai ajatelmia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takana ? kirjoitti:

EU:n päämaja tulessa. Iskikö Suomen EU-vastainen rintama ? Eläköön EU-vapaa, itsenäinen, Suomi !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu